Новинки фірми
Клавіатура Kanex Multi-Sync з одночасним Bluetooth-підключенням трьох пристроїв
Компанія Kanex представила багатофункціональну клавіатуру Multi-Sync, розраховану на використання в першу чергу з комп'ютерами та гаджетами Apple.
Особливість новинки - можливість сполучення за допомогою бездротового зв'язку Bluetooth одночасно з трьома пристроями, скажімо, десктопом iMac, смартфоном iPhone і планшетом iPad. Перемикання між ними здійснюється за допомогою спеціальних кнопок у верхній частині клавіатури.

Kanex Multi-Sync має кнопки управлінням медіаплеєром, регулювання гучності, а також клавішами для виконання операцій в Mac OS X і iOS.

Передбачена можливість проводового підключення до комп'ютера через інтерфейс USB. Живлення може здійснюватися від двох батарей стандарту ААА або по USB-шині.
Незважаючи на дизайн в стилі Apple-продуктів, новинка підходить для роботи з пристроями на базі Android і Windows. Розміри становлять 442x125x20 мм.
У комплекті з Kanex Multi-Sync йде спеціальна підставка для розміщення iPhone або iPad під зручним кутом. Ціна клавіатури становить 70 євро.

«Яндекс.Браузер»: як Chrome, але з новими ідеями
Смартфон вибухнув в руках власника
Анонсовано 8 дюймовий планшет Archos 80 Cobalt під управлінням Android 4.0 ICS
Комплектуючі нового «айфона» оцінені в 170 доларів











